Play Video

Zrozumiteľnou rečou

GAMO Cloud ponúka výkon vždy, keď ho potrebujete

Vyhnite sa odpisom investície do HW

Namiesto investícií do novej IT infraštruktúry,  jej prevádzky a správy sa v prípade cloudu platí presne definovaný mesačný poplatok. Cloud vďaka tomu prináša prehľad a možnosť predikcie nákladov na prevádzku IT. Firma sa tak nemusí obávať neočakávaných výdavkov, ktoré by musela vynaložiť v prípade poruchy v tradičnej serverovni.
Požadované výpočtové zdroje pripravíme výrazne rýchlejšie než lokálny server. Namiesto kapitálových investícií a času postačuje na vybudovanie dátového centra v cloude niekoľko kliknutí myšou.

Dnes máte jedno sídlo a zajtra k nemu môžete pripojiť nové zákaznícke predajne. Využívané zdroje vždy prispôsobíte aktuálnym potrebám.
Na mesačnej báze si môžete meniť konfiguráciu virtuálneho servera podľa vašich aktuálnych potrieb. V závislosti od objednaných zdrojov sami presne viete, koľko zaplatíte. Bez skrytých poplatkov.

Infraštruktúra pripravená na zmeny

Sezónne navýšenie a zníženie výkonu

Predstavte si online obchody pred Vianocami. Aby zvládli nápor predvianočného nakupovania, zvýšia nielen počet brigádnikov, ale aj výkon informačného systému na dané obdobie – a to je možné, práve, vďaka škálovateľnosti cloudu. V januári následne výkon znížia, presne tak, ako sa im to bude hodiť.
Ak firma potrebuje na krátky alebo obmedzený čas veľký diskový objem, napríklad kvôli zmenám ako účtovná uzávierka, tak si cloudový server zväčší cez webové rozhranie. To isté platí aj pre CPU, RAM a iné technické parametre virtuálnych serverov. Keď proces prebehne a firma už nepotrebuje také veľké úložisko, diskový objem v cloude môže vrátiť na pôvodný a takto šetrí financie.

Zaujíma vás táto téma?

Čítajte náš magazín platform of invention

Spoznajte ďalšie výhody cloudu

Rýchlosť
a výkon
aplikácií

Konektivita a dostupnosť systémov

Kybernetická ochrana a zálohovanie

Flexibilita a ústretovosť dodávateľa

Jednoduchosť
správy
systémov

Rýchlosť
a výkon
aplikácií

Konektivita a dostupnosť systémov

Kybernetická ochrana a zálohovanie

Flexibilita a ústretovosť dodávateľa

Jednoduchosť
správy
systémov

Spoznajte obľúbený slovenský cloud

Vyberte si spôsob ako na to 🙂

Konzultácia s odborníkom

Pouvažujte spolu s naším odborníkom nad tým, ako môže GAMO Cloud rozvíjať práve vaše podnikanie. Spoznajte benefity a získajte odpovede priamo v rozhovore.

GAMO Cloud na 14 dní

Virtuálny server v cloude je jednoduchý spôsob ako pre firmu zabezpečiť serverovú infraštruktúru s podporou 24×7. Vyskúšajte ho bezplatne.

Vlastná konfigurácia

Ste rozhodnutý pre cloud? Zvoľte si konfiguráciu cez náš self-portal a využívajte službu ihneď. Objavujte možnosti GAMO Cloud v plnom nasadení.

Konzultácia s odborníkom

Pouvažujte spolu s naším odborníkom nad tým, ako môže GAMO Cloud rozvíjať práve vaše podnikanie. Spoznajte benefity a získajte odpovede priamo v rozhovore.

GAMO Cloud na 14 dní

Virtuálny server v cloude je jednoduchý spôsob ako pre firmu zabezpečiť serverovú infraštruktúru s podporou 24×7. Vyskúšajte ho bezplatne.

Vlastná konfigurácia

Ste rozhodnutý pre cloud? Zvoľte si konfiguráciu cez náš self-portal a využívajte službu ihneď. Objavujte možnosti GAMO Cloud v plnom nasadení.

Vybrané slovenské a zahraničné referencie

Play Video

Z videa sa dozviete...

GAMO Cloud ponúka výkon vždy, keď ho potrebujete

GAMO Cloud

Nekonečné možnosti pre IT inovácie

GAMO Cloud vDC

GAMO Cloud vDC – virtuálny server v cloude, je jednoduchý a efektívny spôsob ako pre firmu zabezpečiť serverovú infraštruktúru s excelentnou podporou 24/7. Môžete ho začať využívať postupne, krok po kroku. Ak mu ešte plne nedôverujete, najprv si otestujete jeho funkčnosť na menej náročných aplikáciách. Získaním skúseností si sami overíte, aký je cloud spoľahlivý. Biznis kritické aplikácie v ňom prevádzkuje čoraz viac firiem, vrátane našich zákazníkov. Virtuálne servery, storage, networking si môžete pohodlne spravovať aj sami. Úpravou požiadaviek na výpočtový výkon si na mesačnej báze budete optimalizovať náklady na IT.
Viac

Privátny cloud

Jednoduché nasadenie a maximálna garancia dostupnosti – to všetko môže spĺňať váš privátny cloud na mieru, umiestnený v bezpečnom a spoľahlivom datacentre. Záleží na vás aké cloudové riešenie zvolíte. Privátny cloud je jasnou voľbou pre špecifické riešenia, keď bežné cloud servery nedokážu plniť požadované parametre, napríklad 3D grafickú akceleráciu. GAMO privátny cloud poskytuje vďaka vlastnostiam technológie VMware flexibilitu bez obmedzení, a zároveň úsporu prevádzkových nákladov s dobou konfigurácie rádovo v minútach. Ku privátnemu cloudu poskytujeme monitoring IT systémov a služieb, pracujúci v režime 24/7. Dostupný je aj vo forme mobilnej aplikácie.
Viac

MS SQL DBaaS

Databáza MS SQL, poskytovaná z cloudu, je určená zákazníkom, čo majú záujem vyžívať všetky výhody MS SQL databázy bez starostí o prevádzku servera. Vývoj, testovanie a nasadenie databázy do prevádzky šetrí čas aj náklady v porovnaní s kúpou vlastných licencií alebo prevádzkou vlastného MS SQL servera v cloude. Garantujeme zachovanie maximálneho výkonu, spoľahlivosti, dostupnosti a ochrany vašich dát. Prostredníctvom nástroja SQL Server Management Studio (SSMS) môžete databázu priamo nakonfigurovať, uskutočniť importy a exporty dát a vykonávať jej správu.
Viac

GAMO Drive

Ide o cloudové úložisko, ktoré ocenia všetky firmy či súkromné osoby. Dáta uložíte v bezpečnom cloude s garanciami dostupnosti a spoľahlivej ochrany. Na tom, či vaši klienti majú alebo nemajú účet v GAMO Drive nezáleží. Cez verejné linky s časovým zámkom a heslom môžete svoje dáta cielene a chránene zdieľať. Všetko máte pod kontrolou, GAMO Drive plne podporuje požiadavky na moderný Home Office. Dáta sú pritom uložené výhradne na Slovensku a neopúšťajú krajinu. Pre rýchle úpravy môžete kancelárske dokumenty typu Word, Excel a Powerpoint upraviť priamo vo webovom prehliadači. Pre biznis zákazníkov, firmy a organizácie je k dispozícii vo forme privátnej inštalácie – hostingu celého servera s neobmedzeným počtom užívateľov.
Viac

Zálohovanie aplikácií

Ako bezpečne zálohovať na cloud a ochrániť systémy a údaje pred stratou spôsobenou zlyhaním hardvéru alebo výpadkom v dôsledku kybernetického útoku ransomvérom? Služba Backup as a Service umožňuje zálohovanie aplikácií z virtualizovaných systémov (VM) vo vašej infraštruktúre alebo v GAMO Cloud. Obnova dát z cloudu zahŕňa údaje alebo aj celé virtuálne disky. Záloha dát do cloudu od GAMO Cloud poskytuje transparentnú cenovú politiku v závislosti od počtu zálohovaných VM a obsadeného diskového priestoru. Vy sami si určíte, ktoré kritické dáta chcete chrániť a čas, kedy má byť cloud záloha aktívna.
Viac

S3 Object Storage

Hľadáte účinný spôsob ochrany dát pred ransomvérom? Pravidelne zálohujte! V cloudovej službe S3 Object Storage poskytujeme priestor pre bezpečné ukladanie a archiváciu dát. Inými slovami: Toto objektové úložisko oceníte pre projekty vyžadujúce spoľahlivé uloženie veľkého množstva dát rôzneho typu ako obrazový materiál, textové súbory, webové stránky, mobilné aplikácie, podnikové aplikácie či zariadenia internetu vecí IoT. GAMO špecialisti vám pomôžu preniesť kompletnú infraštruktúru vašich úložísk a bezpečne k nim ukladať ďalšie typy dát.
Viac

Konzultácia s odborníkom zadarmo

Tešíme sa na rozhovor. Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár. Pridelíme pre vás vhodného odborníka a dohodneme si termín konzultácie.

Darček pre vás

Prelistujte si magazín o cloudových službách a kybernetickej bezpečnosti. Link na stiahnutie magazínu zašleme na váš e-mail.