špecialista na kybernetickú bezpečnosť

Ponúkame vám štartovacie služby kybernetickej bezpečnosti

zvoľte svoj prvý krok

Vyberte si systematický postup

Spolupracujte s expertmi na kybernetickú bezpečnosť

1

Zmapujte vašu IT infraštruktúru. Definujte najdôležitejšie aplikácie, dáta, procesy a kritické systémy.

2

Identifikujte hrozby, zraniteľnosti a riziká vplývajúce na vašu organizáciu. Poraďte sa s odborníkom a zistite ako ochrániť vašu organizáciu.

3

Vytvorte globálnu technologickú, systémovú a procesnú stratégiu kybernetickej bezpečnosti.

4

Implementujte komplexné bezpečnostné riešenie, aplikujte bezpečnostné politiky a zaveďte systém monitorovania a neustáleho zlepšovania vašej kybernetickej odolnosti.

Potrebujete poradiť, zoznámte sa s nami

služba pre vás

Konzultácia so špecialistom

Podeľte sa s nami o vaše výzvy, problémy, prekážky a potreby v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Zoznámte sa s  naším portfóliom a  spoznajte ako náš multidisciplinárny tím neustále pracuje na adresovaní dnešných aj budúcich výziev s cieľom zabezpečiť maximálnu mieru ochrany a bezpečnosti našich zákazníkov. Objavte naše riešenia a zistite ako vieme vyriešiť vaše výzvy a ochrániť vás pred nástrahami digitálneho sveta.

Play Video

služba pre vás

Usmernenie po telefóne

Stále ste sa nerozhodli? Zdá sa vám problematika kybernetickej bezpečnosti náročná a komplexná? Poradíme vám a nasmerujeme vás k  optimálnemu postupu pre špecifickú situáciu vašej firmy. Dohodnite si krátky bezplatný telefonát.

služba pre vás

Školenie zamestnancov

Znížte mieru ohrozenia jednoduchým školením zamestnancov pristupujúcich k informačnému systému. Práve ľudský faktor stojí za veľkou časťou prieniku útokov do vašich systémov.

Play Video

služba pre vás

Školenie IT oddelenia

Pripravte vaše kapacity z IT oddelenia na efektívne zapojenie do realizácie projektu kybernetickej bezpečnosti. Práve vaši špecialisti môžu výrazne prispieť k efektivite prípravy a prevádzky kybernetickej bezpečnosti.

Skutočné príbehy

Prešli si nastavením preventívnych opatrení alebo okúsili silu útoku.

M_2000pxAsset 1

Morse s.r.o.

Ján Grinvalský

konateľ
Vďaka pokročilému NAS (od výrobcu Q-NAP) riešeniu sme ako reklamná agentúra dokázali jednoducho a prakticky manažovať prístup k vytvoreným grafickým podkladom, fotografiám a videám, ktoré sme pre klientov vytvárali. Okrem toho nám NAS zabezpečoval aj zálohovanie dát v podobe zrkadleniu obsahu. Všetko to narušila udalosť kedy sa objavila známa chyba výrobcu v SW zabezpečení nášho úložiska. Výrobca vydal opravu chyby do 48 hodín. Náš režim občasných „spontánnych“ aktualizácií však tento problém nezachytil. Udalosť sme si všimli až 72 hodín po prieniku do systému a to vďaka čiastočnej nedostupnosti dát. Väčšina našich dát bola komprimovaná. Vytvorené archívy boli blokované heslom. Naše dáta boli pre nás nedostupné. Problém sme vyriešili až zaplatením výkupného. Poučenie pre nás bolo jednoznačné. Prevencia je určite lacnejšia a chráni našu agentúru pred fatálnymi následkami.
LVS-1000pxAsset 1-50

Liptovská vodárenská spoločnosť

Matej Géci

generálny riaditeľ
Kybernetická bezpečnosť nám priniesla obrazne povedané pokojný spánok v oblasti prevádzky informačnej infraštruktúry a samotnej technológie výroby pitnej vody. Naša spoločnosť stavila na externú spoluprácu, pretože nedisponuje kvalifikovaným zamestnancom s dostatočnou praxou na pozíciu manažéra kybernetickej bezpečnosti. Pristúpili sme k výberovému konaniu na poskytnutie služby manažéra, ktorý v závislosti od legislatívnych požiadaviek usmerňuje činnosť pracovníka spoločnosti, určeného pre informačnú bezpečnosť, zabezpečuje dosiahnutie súladu pre našu spoločnosť s príslušnými zákonmi o kybernetickej bezpečnosti, poskytuje poradenstvo a konzultácie týkajúce sa zákona a príslušných vyhlášok.
ELBA-1000pxAsset 2

ELBA, a.s.

Anton Matis

IT manager
Keď sa objaví nejaká chyba v informačnom systéme, každý očakáva, že IT oddelenie vypne systémy, do polhodiny max do 24h. chybu opraví a hotovo. V minulosti sme mali už skúsenosť so zašifrovaním servera, bežne sme dokázali systémy zo záloh obnoviť v priebehu jedného dňa. Na masívny útok, ktorý zasiahol systémy a zálohy sme neboli dostatočne pripravení. V danej chvíli máte iba nádej, dúfate, že ste neprišli o všetko. Keďže vaša infraštruktúra je zašifrovaná, volíte prostredie, v ktorom postavíte informačný systém rýchlo a bezpečne opäť „na nohy“. Ideálnym riešením bol cloud. Potom postupne skladáte akékoľvek aktíva, vytvárate databázu pre najdôležitejšie systémy, aby ste udržali výrobnú produkciu a samotnú existenciu firmy.

Zvoľte si váš prvý krok

Po odoslaní vyplneného formulára vás budeme kontaktovať. Radi zodpovieme prípadné otázky a dohodneme si termín.

popis služby

Plánujete sa pustiť do projektu kybernetickej bezpečnosti? Chcete vaše zabezpečenie posunúť na vyššiu úroveň? 

Konzultácia so špecialistom na kybernetickú bezpečnosť je ideálnym spôsobom ako to zvládnuť systematickým spôsobom. Počas konzultácie sa budeme venovať špecifickým potrebám vašej IT infraštruktúry. V hrubých rysoch vám popíšeme riešenie vhodné pre vaše potreby. Spoznáte orientačnú náročnosť realizácie.

Konzultácia vám zároveň pomôže vniknúť do problematiky kybernetickej bezpečnosti a získať kontrolu nad celým projektom. Naviac spoznáte prístup a kompetentnosť nášho špecialistu a získate prehľad o ďalšom postupe a časovej náročnosti.

cena služby

Je pre nás dôležité poznať potreby a očakávania trhu. Ak sa plánujete pustiť do zabezpečenia kybernetickej bezpečnosti, radi vám ponúkneme úvodnú konzultáciu zadarmo.

Rozsah služby
60 min.
Cena služby
0,00 €

popis služby

Aj 20 minút konzultácie s odborníkom môže pomôcť posunúť kybernetickú bezpečnosť vašej firmy.

Počas naplánovaného telefonátu vám pomôžeme stanoviť sled krokov, ktoré by ste vo vašej aktuálnej situácii mali vykonať. Komunikovať budete so skúseným konzultantom kybernetickej bezpečnosti. Môžete si byť teda istý, že vaše ďalšie kroky povedú správnym smerom.

cena služby

Je pre nás dôležité poznať potreby a očakávania trhu. Plánujete sa pustiť do zabezpečenia kybernetickej bezpečnosti a neviete sa rozhodnúť pre prvý krok? Radi vám poskytneme pomoc priamo po telefóne.

Rozsah služby
20 min.
Cena služby
0,00 €

popis služby

Zamestnanci sú vašim najväčším aktívom avšak aj najväčšou zraniteľnosťou, keďže ľudský faktor je žiaľ najslabším článkom kybernetickej bezpečnosti. Investovaním do kvalitného vzdelávania zamestnancov výrazne znížite riziko vplývajúce na vašu organizáciu.
Na školení sa bližšie pozrieme na nasledujúce témy:

  • Základné pravidlá kybernetickej bezpečnosti
  • Podvody v internetovom prostredí
  • Organizačnú odolnosť a predchádzaniu vzniku incidentov
  • Sociálnu manipuláciu (sociálne inžinierstvo) a ako sa prejavuje v IT technológiách
  • Formy útokov a ochranu identít

cena služby

Cena závisí od rozsahu školenia aj náročnosti témy. Pre získanie presných informácií k vašej požiadavke, stačí kliknúť na tlačidlo „predbežný záujem“ a odoslať formulár. Spojíme sa s vami.

Obvyklá cena služby
75,00 € / hod.

popis služby

Pomôžeme vám zorientovať sa v komplexnej problematike kybernetickej bezpečnosti a flexibilne prispôsobíme školenie vaším požiadavkám. S našimi konzultantmi sa môžete zamerať na ktorúkoľvek časť životného cyklu kybernetickej bezpečnosti – od analýzy prostredia cez vytvorenie, implementáciu, aplikáciu a konfiguráciu bezpečnostných opatrení, až po monitoring a neustále zdokonaľovanie kybernetickej odolnosti.

cena služby

Cena závisí od rozsahu školenia aj náročnosti témy. Pre získanie presných informácií k vašej požiadavke, stačí kliknúť na tlačidlo „predbežný záujem“ a odoslať formulár. Spojíme sa s vami.

Obvyklá cena služby
75,00 € / hod.

Darček pre vás

Prelistujte si magazín o cloudových službách a kybernetickej bezpečnosti. Link na stiahnutie magazínu zašleme na váš e-mail.